Lék Paracetamol Kappler 600MG

Kód SÚKL
0225925  
Název LP
Paracetamol Kappler (600mg Por Plv Sol Scc 5)
Cesta podání
Perorální podání (POR)
Léková forma
Prášek pro perorální roztok v sáčku
Velikost balení
5
Síla
600MG
Typ balení
Sáček
Účinné látky
Paracetamolum
ATC skupina
PARACETAMOL (N02BE01)

Složení

  1. Paracetamolum – 600 MG
  2. Silica Colloidalis Anhydrica – PL MG
  3. Acidum Ascorbicum – PL MG
  4. Ethylcellulosum – PL MG
  5. Aspartamum – PL MG
  6. Acidum Citricum – PL MG
  7. Saccharosum – PL MG
  8. Aroma Citri – PL MG