Lék Paracetamol Aurovitas 500MG

Kód SÚKL
0225810  
Název LP
Paracetamol Aurovitas (500mg Tbl Nob 16 II)
Cesta podání
Perorální podání (POR)
Léková forma
Tableta
Velikost balení
16 II
Síla
500MG
Typ balení
Blistr
Účinné látky
Paracetamolum
ATC skupina
PARACETAMOL (N02BE01)

Složení

  1. Paracetamolum – 500 MG
  2. Maydis Amylum Pregelificatum – PL MG
  3. Silica Colloidalis Anhydrica – PL MG
  4. Hyprolosum Hypoviscosum – PL MG
  5. Carboxymethylamylum Natricum A – PL MG
  6. Talcum – PL MG
  7. Magnesii Stearas – PL MG